ESHOP KURZ

Komplexní on-line vzdělávací kurz, který vás názorně seznámí s tím, jak funguje praktický provoz e-shopu.

  • Co předchází spuštění vašeho e-shopu.
  • Co máte dělat v průběhu provozu e-shopu.
  • Co neřešíte před spuštěním i v průběhu provozu.

Vybrala jsem pro vás ze svých zkušeností snad vše, k čemu mě zejména poslední rok inspirovaly chyby nejen na vašich e-shopech.

O autorce

Jmenuji se Petra Mikulášková a zabývám se aktivní správou e-shopů. Klienty učím se systémy e-shopů pracovat, vybírám pro ně technické řešení, dohlížím na práci administrátorů a pro úzkou skupinu zajišťuji marketingové činnosti.

Abych více rozuměla pozadí praktického provozu, provozuji vlastní e-shop Palelo.cz. Není pro mě hlavním zdrojem příjmu, ale laboratoří pro nabírání zkušeností. Díky tomu plně chápu, co majitelé e-shopů denně prožívají.

Jsem také autorkou úspěšné publikace Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod (prodáno 2488 kusů k 31.12.2014) a také eknihy 99 tipů pro e-shopy (prodáno 306 kusů k 1.3.2015). 

Jak ESHOP KURZ vypadá?

Každý blok se skládá z několika videí.

Na některých videích mě uvidíte osobně.

Jinde jsem zvolila názornější obrázky a ukázky.

8 bloků

Čeká vás dohromady 8 různých tematických bloků.

8 hodin

Všechny bloky mají v součtu 8 a půl hodin videí.

Materiály

V každém bloku mám pro vás navíc podpůrné materiály k tisku.

Co se dozvíte v ESHOP KURZU:

Blok 1 - Zakládáme e-shop od A do Z

Začneme u myšlenky, vybereme prodejní sortiment, připravíme finanční plán, navštívíme párkrát úřady a bude nás zajímat i slovo účetní.

Blok 2 - Navrhujeme strukturu e-shopu

Pravý a levý sloupec, horní a dolní menu, pěkná tlačítka, jednoduchý nákupní košík a mnohem více si projdeme při návrhu struktury e-shopu.

Blok 3 - Vybíráme technické řešení e-shopu

Podíváme se na možné varianty technického řešení e-shopu v závislosti na tom, jaké funkce na e-shopu budete potřebovat a jaké můžete očekávat.

Blok 4 - Budujeme textový obsah e-shopu

Zjistíte, co psát na úvodní stránku e-shopu, jak pracovat s detailem zboží, na co nezapomenout v kategoriích a jak prezentovat ostatní stránky e-shopu.

Blok 5 - Zasíláme zboží k zákazníkovi

Naučíte se pracovat s přijatou objednávkou, poznáte varianty expedice zboží směrem k zákazníkovi a pochopíte tok komunikace při zasílání zboží.

Blok 6 - Propagujeme e-shop na internetu

Pochopíte základy internetového marketingu spojené s provozem vašeho e-shopu, stejně tak nejčastěji využívané kanály propagace a jejich reálný přínos.

Blok 7 - Měříme výkon e-shopu v čase

Naučíte se vyčíslit nejen to, jaké generujete tržby, ale i to, jestli se vám provoz vyplácí, jestli do reklamy vkládáte skutečně tolik, kolik si můžete dovolit.

Blok 8 - Řešíme právní otázky kolem e-shopu

Probereme fakta kolem odstoupení od smlouvy, řešení reklamací i výběr obchodních podmínek pro e-shop podle druhu prodejního sortimentu.

Blok připraven ve spolupráci s advokátní kanceláří Mgr. Pavla Kropáčka provozující web pravopropodnikatele.cz

V e-mailu často čtu následující otázky

Provozuji e-shop více jak rok, nebude pro mě Eshopkurz spíše dublování toho, co nám?

Jste-li pokročilejší správce zaběhlého obchodu, vždy najdete v Eshopkurzu informace, které jsou pro vás dosud neznámé. A pokud ne, zjistíte, že na některé jevy budete najednou pohlížet jinak a prostě vám aktivity, které zrovna děláte, „zapadnou“ naplno do sebe.  Netvrdím, že všechno bude pro vás novinkou.

Potřebuji znalosti programátora?

Na 98% určitě ne. Pouze zdůrazním, že narazíte na informace, na které potřebujete služby programátora např. kvůli implementaci. A zde se možná hodí, když máte povrchní znalosti, abyste si ohlídali případnou správnou funkčnost. Nebudou-li vám tyto informace i tak jasné, můžete položit dotaz třeba v komentářích pod videem.

Co dělat v případě, že mi Eshopkurz nebude vyhovovat?

Zjistíte-li tuto informaci během 4 týdnů od zaplacení, prostě napište na petra@petramikulaskova.cz. Připojte číslo vámi uhrazené faktury. Bez mrknutí oka vystavím dobropis a zaplacenou částku vám poukážu zpět na účet, z něhož platba přišla. Pokud uplynou 4 týdny od zaplacení, už vám nemohu vyhovět.

Budou materiály dostupné i v tištěné verzi, lze videa stahovat?

V tištěné verzi žádné z materiálů neposílám. Vytisknout si ovšem můžete vše u vás doma pro vlastní potřeby, stejně tak si je můžete stáhnout do svého počítače. Naproti tomu videa nelze volně stáhnout např. do PC. Dívat se na ně můžete pouze přes členskou sekci.

Nejste v tom sami

Po dobu 4 týdnů od aktivace kurzu můžete pokládat individuální dotazy spojené s tématy či vaším e-shopem.

Co říkají ti, kdo již kurz mají?

Přestože provozuji eshop supernakup.com již 10 let, našel jsem v tomto kurzu nové poznatky a inspiraci k testování. Nejvíce mě zaujala část věnovaná Google Analytics. Celkově je kurz dost obsáhlý a oceňuji, že jde k jádru věci. Jasně a srozumitelně, bez zbytečné omáčky kolem.

Tomáš Karkoškamajitel www.supernakup.com

Nic neriskujete, na ESHOP KURZ se vztahuje 100% garance vrácení peněz po dobu 28 dnů. Pokud zjistíte, že ESHOP KURZ není pro vás, vaše peníze dostanete bez otázek zpět.

KLIKNĚTE NA "OBJEDNAT" A NA DALŠÍ STRÁNCE OBJEDNEJTE. 

Základ
1 999 Kč
Online kurz: ESHOP KURZ
VIP
8 999 Kč
Online kurz: ESHOP KURZ
Dotazy přes členskou sekci po dobu 1 měsíce
5 hodin konzultací se mnou zdarma
Kniha s věnováním: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

ESHOP KURZ obdržíte ihned po přijetí platby.