Zdravím vás

Jmenuji se Petra Mikulášková a jsem konzultantka na volné noze.
Specializuji se na srovnávače zboží a pomůžu vám s jejich
nastavením, biddingem i audity. A vytěžíte z nich maximum.

logo-linkedinlogo-facebooklogo-youtube

Využijte mé vlastní zkušenosti

Sama jsem 6 let provozovala úspěšný internetový obchod palelo.cz. Dobře tak znám potřeby i starosti majitele e-shopu. Zároveň jsem si v praxi vyzkoušela snad vše, co souvisí s provozem a nastavením e-shopu i s propojením se zbožovými srovnávači. A postupy, které se mi nejvíc osvědčily, předám i vám.

O srovnávačích zboží vím vše

Na zbožové srovnávače se specializuji už víc než 6 let. Za tu dobu jsem je perfektně poznala. Stejně jako nástroje, které vám s nimi pomohou. Jsem ověřený partner pro Zboží.cz i Heureka.cz a mám certifikát pro Google Analytics, Google nákupy, aplikaci Mergado a biddovací automat Bidding Fox.

Školila jsem Certifikaci Heureky

Nejen, že jsem ověřeným partnerem Heureka, ale 2 roky jsem také připravovala oficiální projekt Heureky s názvem Certifikace Heureka. Přichystala a odškolila jsem přípravné kurzy a měla jsem na starost i certifikační testy, kterými prošly stovky lidí. Na tento projekt nyní navazuje program Heureka Partner.

O své zkušenosti se podělím s každým

O vše, co jsem se naučila, se ráda podělím jak se svými klienty, tak na různých školeních. A také prostřednictvím řady e-booků, které vás provedou správou e-shopu, jeho správným nastavením i propojením se zbožovými srovnávači a jejich optimalizací.

S e-shopem vám pomůže i má kniha

Jako spoluautorka jsem se podílela také na bestselleru Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod. Poprvé vyšla v roce 2012, a protože vzbudila velký zájem, připravili jsme v roce 2015 její aktualizovanou verzi. K 30.6.2019 si tuto publikaci koupilo 5 051 čtenářů.

Obálka staré a nové knihy.

Klienti, kterým jsem pomohla