Zdravím vás

Jmenuji se Petra Mikulášková a jsem na volné noze.
Specializuji se na srovnávače zboží
Spolupráci můžeme domluvit v mé kanceláři v Brně.

logo-linkedinlogo-facebooklogo-youtube

Jsem majitelka e-shopu

Palelo.cz je pro mě odjakživa studnou zkušeností. Dodává mi reálnou představu o každodenních potřebách i obtížích majitele e-shopu. Technicky se jedná o kombinaci e-shopu na míru s krabicovým řešením. 

Obálka staré a nové knihy.

Vydala jsem knihu

V květnu 2012 jsem vydala jako spoluautorka publikaci Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod. Zkušenosti jsem čerpala od lidí z oboru i od samotných majitelů e-shopů. V březnu 2015 vyšla aktualizovaná verze. K 30.6.2018 se prodalo 4651 kusů.

Tvořím vzdělávací materiály

Své vědomosti vkládám do vzdělávacích materiálů, jako jsou eKnihy, videa a online kurzy, které jsou pak studnou inspirací pro začínající i pokročilejší e-shopaře.

Představení 16 účastníků certifikace Heuréky.

Přednáším

Ráda předávám své zkušeností dále. Sem tam mě tak můžete potkat na různých akcích, kde mám tu čest přednášet.

Školím Certifikaci Heureky

Společná příprava projektu Certifikace Heureky mi přinesla plno nových zkušeností. Nyní se společně můžeme potkat na přípravných kurzech Heureky, kde školím, ale i certifikačních testech, kde prověřuje Heureka znalosti správců inzerce. Kurzy i testy se konají 2x ročně.

Certifikát a materiály ze Školení Google Analytics od Honzy Tichého z Medio Interactiv

Vzdělání, které mi pomohlo

Obdržela jsem individuální certifikát pro Google Analytics a Google nákupy a stala jsem se certifikovaným partnerem aplikace Mergado.

Klienti, kterým jsem pomohla