Zdravím vás

Jmenuji se Petra Mikulášková a jsem na volné noze.
Specializuji se na srovnávače zboží
Spolupráci můžeme domluvit v mé kanceláři v Brně.

logo-linkedinlogo-facebooklogo-youtube

6 let jsem provozovala e-shop Palelo.cz

Palelo.cz je pro mě bylo odjakživa studnou zkušeností. Dodalo mi reálnou představu o každodenních potřebách i obtížích majitele e-shopu. Technicky se jednalo o kombinaci e-shopu na míru s krabicovým řešením.

Obálka staré a nové knihy.

Vydala jsem knihu

V květnu 2012 jsem vydala jako spoluautorka publikaci Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod. Zkušenosti jsem čerpala od lidí z oboru i od samotných majitelů e-shopů. V březnu 2015 vyšla aktualizovaná verze. K 30.6.2018 se prodalo 4651 kusů.

Tvořím vzdělávací materiály

Své vědomosti vkládám do vzdělávacích materiálů, jako jsou eKnihy, videa a online kurzy, které jsou pak studnou inspirací pro začínající i pokročilejší e-shopaře.

Představení 16 účastníků certifikace Heuréky.

Přednáším

Ráda předávám své zkušeností dále. Sem tam mě tak můžete potkat na různých akcích, kde mám tu čest přednášet.

2 roky jsem školila Certifikaci Heureky

Společná příprava projektu Certifikace Heureky mi přinesla plno nových zkušeností. Připravovala jsem a odškolika přípravné kurzy Heureky včetně certifikačních testů. Projekt jako takový nahradil v roce 2018 program Heureka partner.

Certifikát a materiály ze Školení Google Analytics od Honzy Tichého z Medio Interactiv

Vzdělání, které mi pomohlo

Obdržela jsem individuální certifikát pro Google Analytics a Google nákupy a stala jsem se certifikovaným partnerem aplikace Mergado. Vlastním certifikát pro biddovací automat Bidding Fox a jsem ověřeným partnerem cenového srovnávače Zbozi.cz a Heureka.cz.

Klienti, kterým jsem pomohla