Objednávka ESHOP KURZU za 2 999 Kč (109 EUR)

Vyplněním objednávky a zaplacením částky 2 999 Kč (109 EUR) získáte:

 • Předám vám své dva roky zkušeností při práci e-shopy
  Během 2 let intenzivní práce s mnoha e-shopy jsem poznala, jak je každý odlišný. Přesto mnoho z nich spojovaly stejné chyby, názory i mýty. Vy tyto jevy nejen pochopíte, ale na vašem e-shopu taktéž snáze odhalíte a následně odstraníte.
 • Objevíte možnosti propagace e-shopu na internetu
  Nečekejte povrchní výčet informací typu "propagovat e-shop můžete takhle". Čeká vás podrobnější pohled, jak propagovat a co od toho očekávat. Získáte tak pevné základy internetového marketingu, na kterých můžete stavět spolupráci s agenturami či freelancery.
 • Budete efektivněji využívat Google Analytics
  Poměrně podrobně se dozvíte v Eshopkurzu důležité informace o Google Analytics, a to od nastavení, až po jednoduché vyhodnocování. Tento časově nejdelší blok jsem sestavila s důrazem na informace, které nejen jako provozovatelé e-shopů musíte znát.
 • Nebudete-li spokojeni, vrátím vám peníze
  Zjistíte-li v průběhu 28 dní, že pro vás Eshopkurz není přínosnou investicí do rozvoje vašeho e-shopu, napište mi na petra@petramikulaskova.cz. Připojte číslo vaší faktury a já vám nejpozději během 3 dnů vrátím peníze.

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU A KLIKNĚTE NA "ODESLAT" 

ESHOP KURZ obdržíte ihned po přijetí platby.

Nic neriskujete

Na ESHOP KURZ se vztahuje 100% garance vrácení peněz po dobu 28 dnů. Pokud zjistíte, že ESHOP KURZ není pro vás, vaše peníze dostanete bez otázek zpět.