Audit e-shopu

Audit e-shopu je celkové posouzení dosavadního vývoje e-shopu z hlediska marketingu a zákaznických služeb, pomocí kterého naleznete nedostatky v inzerci i samotném e-shopu, jež mohou bránit dalšímu rozvoji a růstu vašeho podnikání.

Jak vám audit e-shopu může pomoci?

  • Vyhledám nedostatky v placené inzerci.
  • Vyhledám nedostatky v uživatelské části e-shopu.
  • Zjistím anomálie v chování návštěvnosti dle dat v Google Analytics.
  • Poskytnu seznam individuálních úkolů k odstranění zjištěných chyb.

Co od vás budu potřebovat?

  • Přístupy do vašich inzertních služeb.
  • Přístup do Google Analytics, pokud jej využíváte.
  • Dle potřeby přístup přímo do administrace e-shopu.
  • Vaši spolupráci v případě dalších dotazů a následných úprav.

Jak probíhá spolupráce

Nejdříve budu potřebovat vyplněný vstupní dotazník, načež vám zašlu cenovou nabídku. V případě vzájemné dohody vystavím zálohovou fakturu a po její úhradě si od vás vyžádám přístupy do všech inzertních účtů. Poté si popovídáme o vašem e-shopu a následně začnu s realizací auditu. Ten je hotov zpravidla během 14 dnů od zaplacení zálohy. Jeho součástí jsou také úkoly (na některé je potřeba spolupráce programátora), jejichž splněním odstraníte zjištěné problémy. Přibližně po měsíci od předání auditu jejich plnění zkontroluji.

Vybrané reference

„V průběhu existence našeho eshopu jsem se snažila aplikovat různá doporučení z oblasti e-marketingu, ale výsledek nebyl vždy adekvátní vynaloženým prostředkům. Proto jsem kontaktovala Petru a požádala ji o pomoc. Petra jasně identifikovala problémy v nastavení Google Analytics, doporučila doplnění chybějících informací na stránkách a taky zjednodušila objednávkový proces pro klienta. Jejími užitečnými radami ohledně budování značky a e-marketingu se určitě budu inspirovat a snažit se je uvést do praxe. Na spolupráci s Petrou jsem nejvíce ocenila její lidský přístup, organizaci a plán akcí s konkrétními úkoly. Do budoucna se na ni ráda znovu obrátím.“

Ing. Monika Hovorka, majitelka e-shopu www.avere.czmonika@avere.cz, 777 067 500

Kolik stojí mé služby?

  • Audit e-shopu – od 6 400 Kč (zpravidla 4 – 10 hodin)

Chcete posunout váš e-shop dále?

Pojďme se domluvit na spolupráci a společně vyřešme problémy, které vás nejvíce trápí!