Zvyšte své tržby ze Zboží.cz

Každý den si nové zboží na Zboží.cz vybírá přes 600 000 lidí.
Využijte tuto sílu i vy a naučte se prodávat své zboží přes Zboží.cz co nejlépe.
Pomůže vám s tím e-book Zboží.cz od A do Z.

Na více než 54 stranách najdete 28 jasných a konkrétních rad z praxe, které vás postupně provedou nastavením vašeho e-shopu na Zboží.cz. Vyhnete se tak chybám, kvůli kterým se vaše zboží nezobrazuje a vy zbytečně přicházíte o zákazníky.

Mimo jiné se dozvíte, jak:

 • má vypadat vaše logo na Zboží.cz,
 • správně spárovat produkty ze svého e-shopu se Zboží.cz,
 • zjistit, které zboží vám nepřináší tržby,
 • správně nastavit cenu a možnosti dopravy,
 • udělat audit XML feedu.

Nepřicházejte už o zákazníky kvůli špatně nastavenému XML feedu nebo chybně vyplněným údajům. Vždyť „jen“ špatně zadaná doprava znamená, že ztrácíte umístění ve prospěch konkurence. I drobné úpravy vás tak dokážou ve srovnávači posunout o několik pozic výš.

Oslovíte víc lidí

S e-bookem Zboží.cz od A do Z postupně projdete nastavení svého e-shopu a odhalíte veškeré chyby. Navíc se dozvíte, jak je opravit. A vylepšíte tak svou pozici ve srovnávači.

Víc zaujmete

V e-booku vám poradím, jak správně upravit logo a využít další možnosti Zboží.cz tak, abyste uživatele zaujali na první pohled. Lépe se tak odlišíte od většiny konkurence.

Zvýšíte své tržby

Jakmile opravíte všechny chyby a e-shop na Zboží.cz správně nastavíte, dokážete svým zbožím zaujmout víc lidí. Získáte tak víc zákazníků a vaše tržby porostou.

28 rad, které vás provedou na Zboží.cz krok za krokem

Zapomeňte na checklisty, ve kterých se vyznají jen pokročilí markeťáci. Jasně, názorně a přímo v praxi vám ukážu co, kde a jak nastavit. E-book navíc pravidelně aktualizuji. Nemusíte se tak bát žádných zastaralých textů. Naopak – dostanete návod, který vám opravdu pomůže!

E-book Zboží.cz od A do Z vám pomůže:

 • Správně nastavit XML feed.
 • Bezchybně zadat veškeré potřebné údaje přímo na Zboží.cz.
 • Odhalit chyby v nastavení vašeho e-shopu na Zboží.cz.
 • Opravit je a vylepšit vaši pozici ve srovnávači.

Kdo jsem?

Jmenuji se Petra Sedláková Mikulášková a už 12 let pomáhám e-shopům vydělávat. Bohaté zkušenosti jsem nasbírala během 6 let, kdy jsem provozovala vlastní e-shop Palelo.cz.

Specializuji se na srovnávače zboží. Jsem certifikovaným partnerem aplikace Mergado a Ověřeným partnerem srovnávačů Zboží.cz a Heureka.cz.

Dobře tak vím, jak vypadá úspěšný e-shop na Zboží.cz. A proto jsem všechny základní tipy, bez kterých se dobrý obchod neobejde, vložila do jediné takto obsáhlé a pravidelně aktualizované publikace na trhu.

Kupte si ji, vylepšete své postavení na Zboží.cz a získejte nové zákazníky!

E-book se věnuje například těmto tématům:

 • 1
  XML feed
  Dozvíte se, co všechno v něm nesmí chybět, s jakými chybami se u něj můžete setkat a jak s ním pracovat.
 • 2
  Nastavení základních údajů
  Ukážu vám, jak do Zboží.cz zadat základní údaje o vašem e-shopu i zboží nebo jak správně nastavit logo, aby mezi ostatními nezapadlo.
 • 4
  Práce s kreditem
  Chcete být na Zboží.cz co nejlépe vidět? Využijte zpoplatněný PPC režim. Poradím vám jak na něj i jak dobít a nastavit kredit.
 • 5
  Využití statistik
  Pro efektivní prodej jsou správná data zásadní. Proto Zboží.cz nabízí i statistiky. V e-booku se dozvíte, na které se zaměřit a co z nich vyčíst.
 • 6
  Sledování konkurence
  Sledovat konkurenci se vyplatí i na Zboží.cz. Jen tak zjistíte, jestli například nepoužívá nekalé praktiky. Proto vám prozradím, na co se zaměřit.
 • 7
  Bidding
  Právě bidding vám pomůže dostat se mezi první čtyři doporučované e-shopy. V e-booku zjistíte, kdy ho využít, aby se vám vyplatil co nejvíc.
 • 8
  Nastavení Google Analytics
  Aby vám data pomohla, musíte je také správně rozdělit. Proto vám poradím, jak nastavit Google Analytics, abyste návštěvy ze Zboží.cz spolehlivě rozeznali.

Nekupujte zajíce v pytli! Mám pro vás ukázku:

Nemusíte se bát, že byste si s některým z mých tipů neporadili. Všechno jsem psala tak, aby se zorientoval i začátečník. S nastavením přímo v e-shopu vám navíc určitě pomůže jeho dodavatel. A pokud váš e-shop neumožňuje úpravu XML feedu, využijte aplikaci Mergado.

Kolik za e-book zaplatíte?

890 Kč / 35 EUR

Pro srovnání – za stejné peníze si můžete koupit půlhodinku mých konzultací. Anebo získáte tuto příručku plnou rad z praxe a ušetříte spoustu hodin nastavování e-shopu na Zboží.cz nebo hledání a řešení chyb.

Ještě váháte?

Podívejte se, co říkají ti, kteří už e-book koupili:

Ebook pro Zboží.cz obsahují veškeré potřebné informace, které je potřeba zkontrolovat po spuštění inzerce na zbožových srovnávačích. Všechny body jsou popsány jednoduše a srozumitelně. Informace jsou doplněné o konkrétní postupy a ukázky umístění na srovnávači pomocí printscreenu. Oceňuji, že jsou jednotlivé části doplněné i o tipy, jak daný bod upravit či vylepšit.

Ing. Petra Mariánkovámarketingový specialista, peckadesign.cz

Díky e-booku jsem si zkontroloval, zda mám vše správně nastaveno a zbytečně tak již nepřicházím o peníze.

Ladislav Miller Majitel / jednatel LevneZde.czMajitel / jednatel LevneZde.cz

Zboží.cz mi přivádí na e-shop zákazníky už roky. Zbožové srovnávače mi vytváří obrat ve výši statisíců korun měsíčně. Ale tohle je první publikace po všech těch letech, kde si můžu konečně bod po bodu zkontrolovat, zda mám všechno nastavené správně. No, samozřejmě jsem všechno správně neměl. Děkuji.

Tomáš Horkýsprávce e-shopu www.hsport.cz

Možná se vám ještě honí hlavou:

Pro srovnání – za stejné peníze si můžete koupit půlhodinku mých konzultací. Anebo získáte tento e-book plný rad z praxe a ušetříte spoustu hodin nastavování e-shopu na Zboží.cz nebo hledání a řešení chyb.

Ta nejdůležitější informace na závěr:

Vylepšete svou pozici na Zboží.cz ještě dnes!

Využijte i vy 28 rad a tipů z praxe, které vás provedou nastavením vašeho e-shopu na Zboží.cz a pomůžou vám najít a opravit chyby. I jednoduchými úpravami tak zlepšíte své postavení ve srovnávači. A oslovíte mnohem víc zákazníků!

Klikněte na tlačítko a na další stránce vyplňte objednávku.
Po připsání částky na účet dostanete e-mailem instrukce ke stažení e-booku.

30denní garance vrácení peněz

Potřebujete poradit?

Napište mi na petra@petramikulaskova.cz nebo volejte na 732 902 340.

 Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.

Kontakt  Obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.