Zvyšte své tržby z Heureky.cz i Zboží.cz

Každý den si nové zboží na Heurece vybírá přes 600 000 lidí.
A statisíce dalších hledají radu na Zboží.cz.
Naučte se využít tyto srovnávače co nejefektivněji.
Pomůžou vám s tím e-booky Heureka od A do Z a Zboží.cz od A do Z.
Nyní je získáte v akci 1 + 1 ZDARMA!

Za oba e-booky zaplatíte jen 890 Kč. Za to dostanete víc než 110 stran plných rad a tipů z praxe. Díky nim se vyhnete chybám, kvůli kterým se vaše zboží nezobrazuje, a naučíte se zaujmout a oslovit co nejvíc zákazníků

Mimo jiné se dozvíte, jak:

 • má vypadat vaše logo na Heurece i Zboží.cz, aby si ho lidé opravdu všimli,
 • správně spárovat oba srovnávače se svým e-shopem,
 • zjistit, které zboží vám nepřináší tržby,
 • správně nastavit cenu a možnosti dopravy,
 • udělat audit XML feedu.

1 780 Kč / 70 EUR

890 Kč / 35 EUR

Víte, že i zdánlivě drobné chyby vás stojí desítky zákazníků denně? Jen špatně zadaná doprava znamená, že ztrácíte umístění ve prospěch konkurence. Stačí přitom pouze pár úprav a posunete se o několik pozic výš. A získáte šanci přesvědčit mnohem víc lidí než nyní!

Oslovíte víc lidí

Ukážu vám, jak najít chyby v nastavení vašeho e-shopu a poradím vám, jak je opravit. Rychle tak vylepšíte svou pozici ve srovnávačích.

Víc zaujmete

Prozradím vám, jak upravit logo a využít další možnosti Heureky i Zboží.cz tak, abyste se co nejlépe odlišili od většiny konkurence.

Zvýšíte své tržby

Díky jednotlivým úpravám oslovíte a zaujmete víc lidí než dosud. Získáte tak víc zákazníků a vaše tržby porostou.

61 rad, které vás provedou Heurekou i Zbožím.cz

V každém e-booku najdete desítky tipů, ve kterých se snadno zorientuje marketingový specialista i začínající majitel e-shopu. Všechno vám ukážu přímo v praxi, a tak vždy víte, co, kde a jak nastavit. Oba e-booky navíc pravidelně aktualizuji. Můžete se tak spolehnout, že vám mé návody opravdu pomůžou.

Díky e-bookům se naučíte:

 • Správně nastavit XML feed.
 • Hned napoprvé bezchybně zadat veškeré potřebné údaje.
 • Odhalit chyby v nastavení vašeho e-shopu v Heurece i Zboží.cz.
 • Opravit je a vylepšit svou pozici v obou srovnávačích.
 • A spoustu dalších tipů.

Kdo jsem?

Jmenuji se Petra Sedláková Mikulášková a už 12 let pomáhám e-shopům vydělávat. Bohaté zkušenosti jsem nasbírala během 6 let, kdy jsem provozovala vlastní e-shop Palelo.cz.

Specializuji se na srovnávače zboží. Jsem certifikovaným partnerem aplikace Mergado a Ověřeným partnerem srovnávačů Zboží.cz a Heureka.cz.

Dobře tak vím, jak vypadá e-shop, který ve zbožových srovnávačích skutečně zaboduje. A všechny tipy, rady a triky, které k tomu potřebujete, najdete právě v dvojici e-booků Heureka od A do Z a Zboží.cz do A do Z.

Využijte nyní limitovanou možnost získat oba dva za cenu jednoho a kupte si je v akci 1 + 1 ZDARMA. Místo 1 780 Kč tak zaplatíte jen 890 Kč!

E-booky se věnují například těmto tématům:

 • 1
  XML feed
  Dozvíte se, co všechno v něm nesmí chybět, s jakými chybami se u něj můžete setkat a jak s ním pracovat.
 • 2
  Nastavení základních údajů
  Ukážu vám, jak do srovnávačů zadat základní údaje o vašem e-shopu i zboží nebo jak správně nastavit logo, aby mezi ostatními nezapadlo.
 • 3
  Přidání pečetě Ověřeno zákazníky
  Na Heurece můžete získat také pečeť Ověřeno zákazníky. S její pomocí snadno zvýšíte svou reputaci. A proto vám ukážu, jak ji aktivujete.
 • 4
  Práce s kreditem
  Chcete být na Heurece i Zboží.cz co nejlépe vidět? Vyzkoušejte zpoplatněný PPC režim. Poradím vám, jak na něj.
 • 5
  Využití statistik
  Pro efektivní prodej jsou správná data zásadní. Proto Heureka i Zboží.cz nabízí statistiky. Prozradím vám, na které se zaměřit.
 • 6
  Sledování konkurence
  Sledovat konkurenci se vyplatí i na zbožových srovnávačích. Jen tak zjistíte, jestli například nepoužívá nekalé praktiky. A můžete na to reagovat.
 • 7
  Bidding
  Právě bidding vám pomůže dostat se mezi doporučované e-shopy. V e-booku zjistíte, kdy ho využít, aby se vám vyplatil co nejvíc.
 • 8
  Nastavení Google Analytics
  Aby vám data pomohla, musíte je také správně rozdělit. Proto vám poradím, jak nastavit Google Analytics, abyste návštěvy ze srovnávačů spolehlivě rozeznali.

Nekupujte zajíce v pytli! Mám pro vás ukázky:

Nemusíte se bát, že byste si s některým z mých tipů neporadili. Všechno jsem psala tak, aby se zorientoval i začátečník. S nastavením přímo v e-shopu vám navíc určitě pomůže jeho dodavatel. A pokud váš e-shop neumožňuje úpravu XML feedu, využijte aplikaci Mergado.

Kolik za oba e-booky zaplatíte?

1 780 Kč / 70 EUR

890 Kč / 35 EUR

Pro srovnání – za stejné peníze si koupíte půlhodinku mých konzultací. Anebo získáte tyto e-booky plné rad z praxe a ušetříte spoustu hodin nastavování e-shopu v Heurece i na Zboží.cz nebo hledání a řešení chyb.

Ještě váháte?

Podívejte se, co říkají ti, kteří už e-book koupili:

Heureka a Zboží.cz mi přivádí na e-shop zákazníky už roky. Zbožové srovnávače mi vytváří obrat ve výši statisíců korun měsíčně. Ale tohle je první publikace po všech těch letech, kde si můžu konečně bod po bodu zkontrolovat, zda mám všechno nastavené správně. No, samozřejmě jsem všechno správně neměl. Děkuji.

Tomáš Horkýsprávce e-shopu www.hsport.cz

Díky e-bookům jsem si zkontroloval, zda mám vše správně nastaveno a zbytečně tak již nepřicházím o peníze.

Ladislav Miller Majitel / jednatel LevneZde.czMajitel / jednatel LevneZde.cz

Ebook pro Heureku a Zboží.cz obsahují veškeré potřebné informace, které je potřeba zkontrolovat po spuštění inzerce na zbožovém srovnávačí. Všechny body jsou popsány jednoduše a srozumitelně. Informace jsou doplněné o konkrétní postupy a ukázky umístění na srovnávači pomocí printscreenu. Oceňuji, že jsou jednotlivé části doplněné i o tipy, jak daný bod upravit či vylepšit.

Ing. Petra Mariánkovámarketingový specialista, peckadesign.cz

Inzerciu na Heureke sme si kedysi nastavovali sami a urobili sme pri tom viacero chýb, z ktorých väčšinu sme síce časom opravili, ale na všetko sme museli prísť sami a prácne vyhľadávať informácie, že prečo to nefunguje. Tento e-book má všetky dôležité body, ktoré je potrebné nastaviť, prehľadne usporiadané. Odporúčala by som ho každému e-shopu. O niektorých možnostiach inzercie sme ani nevedeli, že existujú, takže ju začíname pomaly vylepšovať. Je to dobrý, ucelený prehľad o tom, ako mať na Heureke všetko správne nastavené tak, aby nám podávala čo najlepší výkon.

Monika Dankovičovámajiteľka e-shopu NosenieDeti.sk

Možná se vám ještě honí hlavou:

Jsme majitel e-shopu a ne marketingový specialista nebo vývojář. Vyznám se v e-booku a v tom, co mám dělat?

Určitě ano. Všechno popisuji jednoduše, názorně a přikládám příklady z praxe. Vždycky tak vidíte, co, kde a jak máte udělat.

Chci upravit svůj e-shop na srovnávačích, ale nevím, kde mám začít.

Je to jednoduché. Nejdřív se podívejte na obsah e-booku a vyberte body, které vás nejvíc zajímají. Na ty se zaměřte jako první. A pokud si nejste jistí, navede vás dotazník na začátku publikace. S jeho pomocí najdete věci, kterým se potřebujete věnovat nejdřív.

Nevím, jak u svého e-shopu vytvořit nebo upravit XML feed.

V takovém případě se obraťte na svého poskytovatele e-shopu. Každá služba totiž řeší přístup k XML feedu jinak. Navíc je možné, že váš e-shop úpravy XML feedu neumožňuje. V takovém případě využijte aplikaci Mergado.

Mám e-shop na Heureka.sk, pomůže návod i mně?

Ano, v e-booku sice najdete odkazy na návody umístěné na české Heurece, ale princip obou srovnávačů je stejný. Rady tedy využijete i na slovenské Heurece.

Ta nejdůležitější informace na závěr:

Zlepšete svou pozici na největších českých srovnávačích!

Využijte i vy přes 60 rad a tipů z praxe, které vám pomůžou se správným nastavením vašeho e-shopu na zbožových srovnávačích Heureka.cz a Zboží.cz. S jejich pomocí odhalíte dosud skryté chyby a posunete se o řadu pozic výš. I jednoduchými úpravami tak oslovíte mnohem víc zákazníků. A díky akci 1 + 1 ZDARMA nyní ušetříte 890 Kč!

1 780 Kč / 70 EUR

890 Kč / 35 EUR

Klikněte na tlačítko a na další stránce vyplňte objednávku.
Po připsání částky na účet dostanete e-mailem instrukce ke stažení e-booků.

30denní garance vrácení peněz

Potřebujete poradit?

Napište mi na petra@petramikulaskova.cz nebo volejte na 732 902 340.

 Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.

Kontakt  Obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.