99 rychlých tipů jak zvýšit obrat e-shopu o desítky procent

  • Jak odhalit rezervy tam, kde je dosud nevidíte.
  • Jak změnit na e-shopu drobnosti, které mají veliké přínosy.
  • Jak posunout aktuální stav e-shopu alespoň o stupeň výše.

Využitím tipů z této eKnihy a bonusových materiálů můžete dosáhnout během několika týdnů až měsíců lepšího obratu na vašem e-shopu.

Stačí změnit pár drobností a e-shop je rázem jinde.
Mnoho z nich vám 99 tipů ukáže.

O autorce

Jmenuji se Petra Mikulášková a zabývám se aktivní správou e-shopů. Velcí i malí podnikatelé se na mě obrací, abych jim pomohla vybrat vhodný systém pro jejich e-shop a podílela se kompletně na jeho výstavbě.

Klienty učím se systémy e-shopů pracovat a pomáhám jim překonávat úskalí provozu. Abych více zdokonalovala zlepšující postupy pozadí praktického provozu, provozuji vlastní e-shop Palelo.cz. Z marketingu se zaměřuji zejména na srovnávače zboží, nejsou mi ovšem cizí ani ostatní možnosti propagace.

Rukou mi během mé kariéry prošlo mnoho e-shopů . Dobrých i špatných. Neustále jsem ovšem svědkem toho, že se majitelé soustředí na vše kolem, jen ne na e-shop jako takový.

Často přitom stačí drobnost. Malá úprava, která pomáhá více, než drahé placené analýzy. 

V hodně případech stačí opravdu malé úpravy, které i s absencí nákladních profesionálních servisů, zvyšují efektivitu prodeje o desítky procent.

Člověk je totiž tvor líný, a proto jsem k 99 tipům pro e-shopy vytvořila navíc checklisty. Díky nim pochopíte, co máte a co nemáte, co použijete a co ne.

Jsem autorkou knihy o e-shopech

Co se dozvíte v 99 tipech:

Zvyšujeme konverze e-shopu.

Poznáte, co potřebujete k tomu, abyste zákazníky nejen získávali, ale také je motivovali k dalším nákupům.

Zlepšujeme obsah e-shopu.

Dozvíte se, jaký obsah nesmíte zapomenout na e-shop vložit a co pro zákazníky připravit navíc. Malý bonus dělá velké obchody.

Věnujeme se provozu e-shopu.

Mnoho informací vám pomůže zoptimalizovat praktický provoz e-shopu. Bude pro Vás hračkou, ne přítěží.

Používáme Google Analytics.

Používáte-li už Google Analytics, dozvíte se, co navíc je potřeba ke sledování e-shopu. Díky tomu budete vědět kdo, kdy a proč a navštěvuje Váš eshop.

Zajímáme se o právo.

Díky několika tipům poznáte situace, kterým možná nevěnujete pozornost, ale které mohou mít vysoké právní následky.

Budujeme si u zákazníků jméno.

Vybuduje s Vámi dobré jméno společnosti u zákazníků. Značka se buduje hodně dlouhou dobu, vy ovšem získáte tipy, jak to urychlit.

Jak 99 tipů vypadá?

Čeká na vás 116 stran textu s ukázkami z reálných e-shopů.

Každý tip je i ve formě videa.

Délka všech 99 videí je 106 minut.

99 tipů pro e-shopy využije i úplný začátečník,
kterému poradí u každého tipu názorná tabulka:

 

ebook-99-tabulka

Co říkají ti, kdo již 99 tipů koupili?

Ebook 99 tipy pro e-shopy neobsahuje teorii, jako spousta jiných materiálů na internetu, ale všechny tipy jsou z praxe, což velice oceňuji. Navíc se při jeho čtení nebudete nudit, budete si stále dělat poznámky a objevíte spoustu AHA momentů. Ebook by si měl určitě přečíst každý, kdo plánuje založení e-shopu nebo už nějaký provozuje. Proto ho všem doporučuji a moc děkuji paní Mikuláškové za skvělý návod a hlavně za její cenné rady, které takto pohromadě nikde nenajdete.

Petr KozaSpolumajitel e-shopu Grilmen.cz

eKniha 99 tipů pro E-shopy je ucelený seznam a příručka, jak ze svého eshopu udělat skvělý nástroj, který usnadní zákazníkům nákup a ještě jim v tom pomůže. Čte se jedním dechem a většina tipů je zajímavá a kreativní. Kniha sama o sobě je skvěle zpracovaná s možnosti zaznamenání úkolu a změn pro vlastní eshop. Videa, které jsem měl také možnost zhlédnout, povyšuji tuto publikaci na další úroveň.

Adam Horsinkamajitel e-shopu www.feel-joy.cz

Dobrý den paní Mikulášková, chci vám poděkovat za velké množství užitečných tipů a příkladů z praxe. Člověk, když tráví celé dny nad jedním e-shopem, tak si už ani neuvědomí, jestli dělá nějaké chyby – zkrátka trpí profesionální slepotou. Váš praktický průvodce mi otevřel oči a navedl mě tím správným směrem. Vyzkoušel jsem si, jak nepatrná změna může způsobit velký rozdíl.

Tomáš Horkýsprávce e-shopu www.hsport.cz

Praktický průvodce 99 tipů mě příjemně překvapil! Vřele doporučuji všem, kteří plánují otevření eshopu nebo jej provozují. Je to jedna z těch knih, kterou čtete a zapisujete si nové nápady a praktické tipy. Čtivá a přímo k věci. Doporučuji. Ať se prodeje hýbou!

Adam Durčákmajitel e-shopu www.ruzovyslon.cz

99 tipů si již pořídilo:

0
spokojených zákazníků

Objednejte ještě dnes a získáte
4 bonusy v hodnotě 796 Kč zcela ZDARMA!

Osobní checklist

Úspěšný e-shop potřebuje čas. Naplánujte si jednotlivé kroky, nebojte se vytvořit si osobní plán (checklist), který vás zastoupí vždy, když prohrajete souboj s pamětí. Bez jasného plánu úspěch přijde mnohem pomaleji, pokud vůbec.

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA

eKnihu: 33 tipů pro získávání odkazů

Odkazy jsou hnacím motorem Internetu. Zpětné odkazy jsou hnacím motorem úspěšného webu. Prozradím vám 33 úspěšných strategií, jak získat výkonné a hodnotné odkazy pro váš e-shop. Vaše obraty díky nové návštěvnosti poletí raketově nahoru.

Bonus v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA

eKnihu: 33 tipů pro e-mail marketing

Jak vytvořit newsletter? Komu jej poslat? A jak to udělat, aby bylo vše v souladu s právem? Ukážu vám, že e-mailový marketing není strašákem ani pro nejmenší e-shop, společně jej proměníme v jeden z nejdůležitějších zdrojů zákazníků vašeho e-shopu.

Bonus v hodnotě 199 Kč získáváte ZDARMA

eKnihu: 33 tipů pro E-SHOPY 2

Dalších 33 praktických rad a tipů, jak dosáhnout v e-shopu větších zisků za méně peněz. 

Bonus v hodnotě 299 Kč získáváte ZDARMA

Ke každé objednávce tak získáte zcela zdarma 4 bonusy v hodnotě 796 Kč. 

Ta nejdůležitější informace na závěr:

Nic neriskujete, na 99 tipů se vztahuje 100% garance vrácení peněz po dobu 30 dnů. Pokud zjistíte, že 99 tipů není pro vás, vaše peníze dostanete bez otázek zpět.

Informací již máte dostatek.

Ke změně zbývá poslední krok.

Takže jednoduše klikněte na tlačítko „Objednat“ a na následující stránce vyplňte formulář.